V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Domeček Jolie Smoby modro-šedý s 3 okny a 2 žaluziemi s UV filtrem

Domeček Jolie je originální zahradní domek od renomovaného francouzského výrobce Smoby. V domečku si výborně zahrají všechny děti od 2 let. Moderní domeček nabízí dětem dostatek prostoru na hry a přes 3 okna s 2 žaluziemi proudí do domečku dostatek slunečního světla a čerstvý vzduch. Nádherná kombinace modré, zelené, šedé a bílé barvy působí na domečku nadčasově a její barvy nevyblednou ani po letech používání, díky anti UV filtru. Domeček působí velmi realisticky a zapadne do každé zahrady a dvora.

Domčeek má kvalitní dvojité stěny, je vyroben z prvotřídních plastů pomocí nejmodernější technologie Blow Molding, která domku dodává charakteristické vlastnosti – pevnost a odolnost. Domeček je stabilní a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručují dětem bezpečnou hru a jeho plastový povrch je jemný, sametový na dotek. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domku jsou 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Zahradní domek lze používat i v interiéru, je skladný, umožňuje rychlé sestavení i rozložení.

Domeček působí reálně i díky speciálně tvarovanému reliéfu, připomínající stavební materiál, používaný na skutečných domech. Na šedých stěnách jsou vyobrazeny květináče se zvířátky, nad vchodem je název Smoby a u něj jsou obrázky dvou pěkných motýlků. Děti do domečku vcházejí polovičními dveřmi v modré barvě a na stěně se nacházejí také 2 otvory, přes které mohou sledovat okolí. Přes okna proudí do domečku čerstvý vánek, světlo a žaluzie vytvářejí v domku polostín. Střecha je v zářivé zelené barvě s imitací střešní krytiny.

Domeček Jolie Smoby se řadí mezi prvotřídní domky díky svému originálnímu francouzskému designu a prvotřídní kvalitě. Prostorný domeček je jako stvořený pro hru více dětí, sourozenců, i kamarádů. Hra v domečku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti, slovní zásobu a hrají si hry na různá povolání, napodobují dospělé. Děti je velmi důležité vést k odpovědnosti a domeček jim v tom pomáhá. Krásné barvy na domečku u dětí navíc podporují fantazii, představivost, připadají si jako v pohádce.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Vlastnosti
plastový domeček nejvyšší kvality
3 okna, 2 žaluzie
odolné dvojité stěny
střecha s imitací střešní krytiny
podle návrhu předních francouzských designérů
je pevný a stabilní
díky velké hmotnosti odolává vlivům počasí
kvalitní francouzský výrobek
oblé hrany, sametově jemný plast
vhodný pro chlapce i dívky od 2 let
dostatečně prostorný pro hru více dětí

Běžná cena: 3 200,00 Kč

Akční cena 2 799,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Domeček Jolie Smoby modro-šedý s 3 okny a 2 žaluziemi s UV filtrem

Detaily

Domeček Jolie je originální zahradní domek od renomovaného francouzského výrobce Smoby. V domečku si výborně zahrají všechny děti od 2 let. Moderní domeček nabízí dětem dostatek prostoru na hry a přes 3 okna s 2 žaluziemi proudí do domečku dostatek slunečního světla a čerstvý vzduch. Nádherná kombinace modré, zelené, šedé a bílé barvy působí na domečku nadčasově a její barvy nevyblednou ani po letech používání, díky anti UV filtru. Domeček působí velmi realisticky a zapadne do každé zahrady a dvora. Domčeek má kvalitní dvojité stěny, je vyroben z prvotřídních plastů pomocí nejmodernější technologie Blow Molding, která domku dodává charakteristické vlastnosti – pevnost a odolnost. Domeček je stabilní a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručují dětem bezpečnou hru a jeho plastový povrch je jemný, sametový na dotek. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domku jsou 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Zahradní domek lze používat i v interiéru, je skladný, umožňuje rychlé sestavení i rozložení. Domeček působí reálně i díky speciálně tvarovanému reliéfu, připomínající stavební materiál, používaný na skutečných domech. Na šedých stěnách jsou vyobrazeny květináče se zvířátky, nad vchodem je název Smoby a u něj jsou obrázky dvou pěkných motýlků. Děti do domečku vcházejí polovičními dveřmi v modré barvě a na stěně se nacházejí také 2 otvory, přes které mohou sledovat okolí. Přes okna proudí do domečku čerstvý vánek, světlo a žaluzie vytvářejí v domku polostín. Střecha je v zářivé zelené barvě s imitací střešní krytiny. Domeček Jolie Smoby se řadí mezi prvotřídní domky díky svému originálnímu francouzskému designu a prvotřídní kvalitě. Prostorný domeček je jako stvořený pro hru více dětí, sourozenců, i kamarádů. Hra v domečku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti, slovní zásobu a hrají si hry na různá povolání, napodobují dospělé. Děti je velmi důležité vést k odpovědnosti a domeček jim v tom pomáhá. Krásné barvy na domečku u dětí navíc podporují fantazii, představivost, připadají si jako v pohádce. Renomovaný francouzský výrobce Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě. Vlastnosti plastový domeček nejvyšší kvality 3 okna, 2 žaluzie odolné dvojité stěny střecha s imitací střešní krytiny podle návrhu předních francouzských designérů je pevný a stabilní díky velké hmotnosti odolává vlivům počasí kvalitní francouzský výrobek oblé hrany, sametově jemný plast vhodný pro chlapce i dívky od 2 let dostatečně prostorný pro hru více dětí

Další informace

Kód SM 810708

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613