V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Houpačka ptačí hnízdo - Houpací kruh, průměr 85 cm

Houpačka ptačí hnízdo - Houpací kruh, průměr 85 cm AKCE pouze do vyprodání zásob !!!
Houpačka ptačí hnízdo - Houpací kruh, průměr 85 cm
Houpací kruh, průměr 85cm
1.místo v kategorii „Venkovní a Sportovní“ – HRAČKA ROKU
Netradiční houpačka na vaši zahradu. Závěsný kruh s vypleteným dnem lanem má průměrem 85cm. Na kruhu se tak mohou houpat i dvě děti najednou. Houpačka je určena pro venkovní použití. Dítě by mělo používat houpačku pouze v sedě nebo v leže. Kruh získal ocenění v soutěži Hračka roku 2011 v kategorii Venkovní hračkyPopis produktu

Umístění je vhodné na plochý, ne betonový, dlážděný a asfaltovaný povrh, s minimálním odstupem 2 m od možných překážek – ploty, garáže, domy, převislé větve, prádelní šňůry nebo elektrická vedení.

Kruh je zavěšen na 4 provazích.
Dno kruhu je vypletené lanem.
Nosnost houpačky je maximálně 100 kg.
Průměr houpacího kruhu je 85 cm.
Vhodné pro děti od 3 let.
Na obou koncích lan jsou závěsné kroužky.
Orlí hnízdo
Délka závěsných lan je 170 cm. Houpačka se zavěšuje za kovové kroužky, které jsou provlečené na závěsných lanech. Lana jsou pevně zakončena pevným uzlem ve spodní části kruhu.
Váha: 7 kg
Věk: 3+

Běžná cena: 2 499,00 Kč

Akční cena 1 790,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 Houpačka ptačí hnízdo - Houpací kruh, průměr 85 cm

Detaily

Houpačka ptačí hnízdo - Houpací kruh, průměr 85 cm AKCE pouze do vyprodání zásob !!! silný kvalitní kruh Houpačka ptačí hnízdo - Houpací kruh, průměr 85 cm Houpací kruh, průměr 85cm Závěsná houpačka HNÍZDO Netradiční houpačka na vaši zahradu. Závěsný kruh s vypleteným dnem lanem má průměrem 85cm. Na kruhu se tak mohou houpat i dvě děti najednou. Houpačka je určena pro venkovní použití. Dítě by mělo používat houpačku pouze v sedě nebo v leže. Kruh získal ocenění v soutěži Hračka roku 2011 v kategorii Venkovní hračkyPopis produktu 1.místo v kategorii „Venkovní a Sportovní“ – HRAČKA ROKU Umístění je vhodné na plochý, ne betonový, dlážděný a asfaltovaný povrh, s minimálním odstupem 2 m od možných překážek – ploty, garáže, domy, převislé větve, prádelní šňůry nebo elektrická vedení. Kruh je zavěšen na 4 provazích. Dno kruhu je vypletené lanem. Nosnost houpačky je maximálně 100 kg. Průměr houpacího kruhu je 85 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Na obou koncích lan jsou závěsné kroužky. Orlí hnízdo Délka závěsných lan je 170 cm. Houpačka se zavěšuje za kovové kroužky, které jsou provlečené na závěsných lanech. Lana jsou pevně zakončena pevným uzlem ve spodní části kruhu. Váha: 7 kg

Další informace

Kód 91401

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613